Vaikams Vaikams, Sodas, Žaidimų Aikštelė Kieme Lauko Sūpynės, Žaidimų, Juokinga, Laipiojimo Virvės Sūpynės Kamuolys Alpinistinės Įrangos, Žaislai

  • €29.26
  • €19.03  • Dalintis:

Papildoma informacija

Kulka Taškų:

1、Premium Medžiaga: Pagaminti iš natūralios ekologiškos pušies medienos medžiagos, poliesterio virvės yra dėvėti, atsparus ir patvarus.

2、Įdomių Naudoti: top rope yra įrengta apsaugos karabinai, kurios gali būti tvirtinamos ant šakos, pramogų centruose.Alpinizmas yra sunkiau, ir įdomiau, nei jūs manote.

3、Sukurti Pasitikėjimo ir Jėgų: Šis dvigubo sūpynės gali būti naudojamas tiek kaip sūpynės ir garbėtroška, kartu, siekiant skatinti savo vaiką eiti lauke valandomis pramogų!Jis ne tik suteiks jums daug gerų laikų, bet taip pat gerina vaikų pasitikėjimo savimi ir fizinės jėgos.

4、Stiprus Keliamoji: Virvės kamuolys ateina su 150 kg. apkrova-guolių, o skersmuo 6cm, laipiojimo kamuolys sūpynės su 6 kamuolius, 2 sujungimo dirželiai, 2 kabliukai.Bendras ilgis 210cm.

5、Įgūdžių Tobulinimas: Alpinistinės ir supasi ant medžio gali pagerinti pusiausvyrą, koordinaciją ir vaizduotę.Lynas ar virvė yra taip pat puikus sūpynės aksesuaras bet kieme žaidimų arba žaisti įranga.

Specifikacija:

Svoris: apie 700g

Virvės medžiaga: 8-9mm skersmens poliesterio virvės

Kamuolys medžiaga: pušis

Rutulio skersmuo apie 6cm/2.36 colių

Kamuoliukus ir kamuoliukus intervalas: apie 20cm/7.87 colių

Keliamoji: apie 150 KG.

Pakavimo Sąrašas:

Laipiojimo Kamuolys Sūpynės*1

Ryšys Diržas *2

Kablys*2

Žymos: lauko žaidimų aikštelė, viešojo žaidimų įranga, vaikai lauke atgal, garsaus lauko žaidimai, nedidelė medinė žaidimų aikštelė, žaidimų aikštelė, vaikų lauko playhouse medienos, grynasis žaidimų aikštelė, kieme dekoro, kėdutė-sūpynės.


  • Amžius: >6 Metų
  • Tipas: lauko žaidimų aikštelė
  • Medžiaga: Medinė Žaidimų Aikštelė
  • Kategorijos: Laipiojimo Įrenginys

Parašyti atsiliepimą

Reitingas?
Jums taip pat patiktų


Paramos 24/7
Telefonas
El.paštas
[email protected]